Twój komputer przestał być wydajny? Nadszedł czas by go zmienić

Oferty dla klientów indywidualnych

Każdy klient to inne potrzeby, w związku z tym do każdego klienta trzeba podejść indywidualnie. W naszym salonie komputerowym dobieramy sprzęt do osoby nie odwrotnie. Przyjdź powiedz nam do czego będziesz chciał używać nowego komputera, my zajmiemy się resztą.
Dobierzemy odpowiednie parametry techniczne. Wytłumaczymy dlaczego właśnie takich podzespołów potrzebujesz.

Rozwój technologii spowodował powstanie nowych rodzajów komputerów. Warto się zastanowić, jakie rozwiązanie będzie odpowiednie dla Państwa potrzeb.

Komputery PC

Klasyczne stanowiska, gdzie jednostka komputerowa jest odrębnym elementem składowym stanowiska, do której podpinamy wszystkie urządznia peryferyjne - monitor, klawiaturę, mysz, etc. Tego typu rozwiązania bardzo dobrze sprawdzają się w przypadku komputerów dla graczy, oraz dla użytkowników potrzebujących potężnej mocy obliczeniowej. Duża powierzchnia ma wpływ na chłodzenie podzespołów pozwala na ich mała awaryjność nawet podczas wielogodzinnej pracy na maksymalnej wydajności.

Notebooki

Powszechność dostępy do internetu, oraz konieczność wykonywania pracy w róznych miejscach wymusza potrzebę posiadania komputera mobilnego, o możliwie małych gabarytach. W takich stuacjach konieczne jest posiadanie laptopa. Powszechność tego rodzaju komputerów spowodowała, że coraz częsciej klienci decydują się na zakup notebooka również do domu. Jeśli potrzebujemy komputera do przeglądania internetu, przeglądania zdjęć, oglądania filmów itp., oraz chcemy zaoszczędzić miejsce w domu warto przemyśleć zakup notebooka.

Komputery All-in-one

Od kilkulat na rynku pojawiło się nowe rozwiązanie Komputer z monitorem w jednej bryle. Rozwiązanie można uznać za typowo stacjonarne, ponieważ komputery w odróżnieniu od notebooków nie posiadają wbudowanych baterii. Nie mniej jednak można uznać je za kompromis pomiędzy Klasycznym Pecetem, a laptopem. W tej klasie jednostek mamy do wyboru wyświetlacz od przekątnych pomiędzy 15,6' do nawet 27'. W przypadku tego rozwiązania mamy możliwość zakupu urządzenia z ekranem dotykowym. Najczęściej All in one jest wyposażony również w kartę sieciową wifi. Producenci starają się, aby ograniczyć ilość kabi potrzebnych do podłączenia do takiej jednostki do minimum. Jeśli jesteś zwolennikiem komputerów stacjonarnych, ale chcesz ograniczyć ilość "pajęczyn" z kabli warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem.

Osoby zainteresowane zakupem komputera zapraszamy na naszego salonu mieszczącego się w Kielcach przy ul. Starodomaszowskiej 19.