Sprzęt dla firm

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dedykowaną dla przedsiębiorców. Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów posiadamy w sprzedaży sprzęt komputerowy z każdego segmentu cenowego i do różnych zastosowań: od komputerów niskobudżetowych po wyspecjalizowane stacje robocze czołowych producentów z branży IT.

Komfort klienta

Dokładamy wszelkich starań, aby oferowany przez nas towar pochodził z polskiej dystrybucji, co za tym idzie, posiadał pełną gwarancję producenta.

Komputery PC

Klasyczne komputery PC w dowolnej konfiguracji. W ofercie posiadamy jednostki biznesowe, ale także komputery składane dostosowane do specjalnych potrzeb klienta

All in one

Komputery wszystko w jednym, idealne rozwiązanie jeśli chcemy mieć komfort korzystania z komputera stacjonarnego, przy jednoczesnym minimalistycznym wykorzystaniu miejsca.

Laptopy

Komputery przenośne dające mozliwość mobilnej pracy. Oferujemy wytrzymałe produkty biznesowe największych producentów Dell, Hp, Lenovo itp.


Urządzenia drukujące

Sprzęt drukujący od małych monochromatycznych drukarek biurkowych do podstawowych wydruków do wielozadaniowych maszyn zaopatrujących w wydruki całą firmę.

Sprzęt sieciowy

Routery, swiche, Punkty dostępowe, na podstawie informacji od klienta staramy się pomóc w doborze odpowiedniego sprzętu do budowy/rozbudowy sieci.

Multimedia

Sprzęt potrzebny do urządzenia sal konferencyjnych. Projektory, Tablice multimedialne, Zestawy nagłaśniające.