Notebooki / Laptopy

W naszej ofercie posiadamy szereg komputerów przenośnych. Staramy się, aby oferowane przez nas komputery były dopasowane do indywidualnych potrzeb jednostki. Staramy się aby notebooki dostarczane przez naszą firmę były optymalnie dobrane do zadań postawionych przez szkołę. Zachęcamy do składania zapytań drogą mailową, lub telefonicznie.

Celem dostosowania komputera do wymagań prosimy o informację:
- Do jakich celów komputer będzie używany? (Obsługa tablicy/Sekretariat/Obsługa Dziennika elektonicznego)
- Czy i jak często komputer będzie przenoszony? (używany stacjonarnie/przenoszony)
- Ile cali ekranu jest wymagane? (14/15,6/17)
- Czy są jakieś wymagania dotyczące złącz? (VGA/HDMI/ilość USB)
- Czy wymagane są jakieś dodatkowe atrybuty klawiatury? (klawiatura numeryczna/podświetlanie klawiatury)
- Czy konieczny jest napęd DVD?

Należy pamiętać, że wszelkie z wymienianych czynników wiążą się z kosztami zakupu sprzętu.

Mobilne pracownie informatyczne

Dla naszych klientów posiadamy również w sprzedaży mobilne pracownie komputerowe. Zakup takiego zestawu pozwala placówce na szybkie dostosowanie każdej sali lekcyjnej do lekcji informatyki. Bez koniczności zakupu specjalnych biurek czy rozprowadzania sieci elektrycznej / internetowej. Pracownia jest wyposażona w specjalną szafkę na kółeczkach do swobobnego przemieszczania pomiędzy salami w szkole, oraz posiada wbudowaną sieć elektryczną do ładowania komputerów. Jeżeli szkoła nie posiada stałej sieci Wifi tylko strukturę kablową do pracowni dołączany jest router. Konfigurujemy go wówczas tak aby nauczyciel mógł podłączyć go na czas zajęć do istniejącej sieci LAN nie powodując zakłuceń poprawnego jej funkcjonowania.

Przygotowanie oferty

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą celem ustalenia terminu spotkania z naszym ekspertem, który dokona audytu szkoły i dobierze odpowiedni sprzęt dla potrzeb placówki.