Komputery stacjonarne dla szkół

Nasza firma zajmuje się dostawą sprzętu komputerowego dla jednostek edukacyjnych, w związku z tym posiadamy w sprzedaży szereg jednostek dedykowanych specjalnie dla szkół. Staramy się, aby sprzęt przez nas sprzedawany był możliwie wydajny i wytrzymały, aby przetrwał nie jedno pokolenie uczniów.
Na życzenie zamawiającego sprzedawane przez nas sprzęty mogą zostać przygotowane do korzystania przez dzieci. Wprowadzmy odpowiednie zabezpieczenia programowe, instalujemy niezbędne oprogramowanie wykorzystywane na zajęciach.

Komputery dla administracji

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na wykorzystanie komputerów w działach administracji szkół. Oferujemy również możliwość zakupu sprzętu potrzebnego do tego celu.
Nasi specjaliści pomagają dobrać odpowiedni sprzęt, a także pomagają w migracji danych i aplikacji z dotychczasowego sprzętu. Na specjalne życzenie konfigurujemy w komputerach odpowiednie zabezpieczenia, oraz automatyczne backupowanie danych zawartych na jednostach, na wypadek awrarii sprzętu.

Przygotowanie oferty

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą celem ustalenia terminu spotkania z naszym ekspertem, który dokona audytu szkoły i dobierze odpowiedni sprzęt dla potrzeb placówki.

0% VAT

W trybie Ustawy o podatku od towarów i usług z dnia 11 marca 2004 (Dz. U. z 2020 r. poz. 1221 z późn.zm.) na podstawie art. 83, ust. 1, pkt. 26 oraz Ustawy – Prawo Oświatowe z dnia 14 grudnia 2016 r. (Dz. U. 2020 r. poz. 59, 949) w sprawie wykorzystania sprzętu komputerowego, istnieje możlwość zakupu z zastosowaniem stawki podatku VAT w wysokości 0%.